Kumaş Değişimi

Exclusive Kumaş Koleksiyonu’nda desen, renk ve doku olarak yüzlerce seçenek sizi bekliyor. Showrooma gelmeden önce kumaş sayfamızı ziyaret ederek tüm seçenekleri inceleyebilir, dilerseniz showrooma geldiğinizde iç mimarlarımız eşliğinde en doğru kararı verebilirsiniz.

Üstelik kumaş sayfamızdan beğendiğin 6 adet kumaşı adresine ücretsiz talep edebilir, gönderdiğimiz örnek kumaşları evinde diğer eşyalarının yanında görüp uzun uzun değerlendirebilirsin. Tüm koleksiyonu incelemek ve iç mimarlarımız eşliğinde karar vermek istersen, mutlaka sana en yakın showrooma bekliyoruz. Hem kahvemizi de içersin!

Siparişinizi oluştururken kumaşlarla ile ilgili kumaş renk kodu bilgisini sipariş verdiğiniz sepet ekranında notlar bölümünde belirtmelisiniz. Bu işlemi showroomlarımızda ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturduktan sonra seçtiğiniz kumaşta değişiklik yapmak isterseniz, bunu siparişinizi verdiğin gün ya da ertesi gün müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da yine showroomumuza giderek bildirmelisiniz. Çünkü siparişinizi aldıktan 1 gün sonra seçtiğiniz kumaşı kestirerek ürünü hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle daha geç gelen değişim taleplerini kabul edemiyoruz.

Koleksiyonumuzdaki bazı kumaşlarda değişim ücretsizken bazı kumaşlarda fiyat farkı çıkmaktadır.

Ücretsiz değişim yapılan serilerimiz:
Miele - Bari - Katja - Oxford
Ücretli değişim yapılan serilerimiz:
Lugano - Como - Ripon - Verona - Catania - Norwich - Arezzo - Miami - Manchester - Palermo - Lozan - Orlando - Viyana - Leeds - Londra- Milano - Jerry - Bufalo - Sevilla- Navona - Messina - Lisboa

Fiyat farkı bilgisi almak için müşteri hizmetlerimize ulaşabilir

Köşe koltuklarda köşe yönü değişimi ya da seçili ürünlerde ayak rengi/modeli değişimi yapabilirsiniz.
Köşe yönü değişimi veya ayak rengi/modeli değişimi yaptığınız ürünlerimiz özelleştirilmiş ürünler kategorisine girecektir

Bu tarz talepler özel tasarıma girer ve özel fiyatlandırma yapılır . Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.